Odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne - Tarnów

Kancelaria radcy prawnego zajmuje się prowadzeniem spraw osób poszkodowanych w sporach o odszkodowanie lub zadośćuczynienie.

Nasza kancelaria oferuje Klientom solidną i rzeczową pomoc prawną w postępowaniach odszkodowawczych, prowadzonych przed ubezpieczycielem, sprawcą, a także sądem.

Duża liczba osób zainteresowanych dochodzeniem roszczeń z zakresu odszkodowań powypadkowych oraz zadośćuczynień, a przede wszystkim zawiłość prawna w samym określeniu zakresu roszczenia, a także nieustępliwe stanowisko drugiej strony w konfliktach o dochodzenie odszkodowań sprawia, że pomoc profesjonalnego prawnika dla osoby poszkodowanej jest często niezbędna.

Zdarza się, że już od momentu ubiegania się o odszkodowanie, poszkodowany popełnia błędy, które w konsekwencji mogą utrudnić dochodzenie należnych mu praw.

Wobec powyższego oferowana przez naszą Kancelarię pomoc obejmuje indywidualne wsparcie Klienta, doradztwo i zaangażowanie prawnika na każdym etapie dochodzenia odszkodowania. Naszą ofertę kierujemy głównie do mieszkańców Tarnowa i okolic, jednak świadczymy także usługi przez Internet.

W ofercie usług Kancelarii znajdą Państwo między innymi:

  • dochodzenie odszkodowań, rent, za obrażenia doznane w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, błędów medycznych,
  • dochodzenie zadośćuczynień za krzywdy doznane bezpośrednio przez poszkodowanego, a także na rzecz najbliższych członków rodziny.
  • dochodzenie odszkodowań za szkody na mieniu,
  • dochodzenie zadośćuczynień za naruszenie dóbr osobistych,
  • odszkodowania z tytuły niewykonania lub nienależytego wykonania umów.